Avon Sevgililer Günü İndirimleri 2018

Avon Sevgililer Gününe özel hediyeler, indirimler yapmaya devam ediyor.  Bu yılda 14 şubat yaklaşırken kozmetikle ilgili aradığınız herşey Avon’da. Avon 14 Şubat’a özel birçok üründe kampanyalar indirimler ve hediye ürünlerle karşınıza çıkıyor.

Kaliteyi uygun fiyatla sizlere sunan Avon’un, Sevgililer gününe özel bazı indirim ve kampanyalarını sizin için araştırdık.

avon dudak

Avon Mark Exreme Ruj üstün kapatıcılık, dudak bazı içeren formülü, parlak ve canlı renkleri, saatlerce kalıcı, kolay sürülen yeni  Rujuyla tanışın.

avon subat mark maskara

 

Kirpiklerinize %800 hacim kazandıran Mark Spectra Lash Maskara,

avon subat mark maskara

Dünyanın ilk Lashflex teknolojisi ile yenilebilir şekil veren maskarası Mark Big&Style Maskara, Fiber İçeren formülü ile takma kirpik etkisi yaratan Mark Big&False  Lash Hacim Veren Maskara, Kolejen içeren Formülü ile 24 saat hacim kazandıran  Mark Big&Daring Hacim veren maskara,

avon subat göz kalemi

Açılı ucu sayesinde hem kalın hem ince çizgi çekmenizi sağlayan Mark Mega Efeccts likit Eyeliner, Jel formülü ile kolay sürülen, Mark Jel göz kalemi, Uzun süre etkili  Mark Uzun süre kalıcı göz kalemi,  Farklı renkleriyle  Mark Göz Kalemi,

avon subat kas sekillendirici

Mükemmel kaşlar ve etkileyici gözler için Mark Kaş Şekillendirici Bakım Kiti, ve Mark Kaş Jeli.

avon subat fondoten

Hiçbir şey sürülmemiş gibi hafif formülü ile Mark Mat Köpük Fondöten, Makyaj öncesi cildinizi pürüzsüzleştiren yapısıyla  Mark Magix Fondöten Bazı,  Kusursuz ve mat bir görünüm veren Mark Sıkıştırılmış Pudra ve Mark Sıkıştırılmış Pudra Mat Etkili

avon subat allık

İpeksi formülüyle yanaklara istenilen tonu veren Mark Allık,  Kremsi yapısıyla yanaklara canlı ve doğal bir görünüm veren,  Mark Kremsi Stick Allık, İpeksi etkisiyle aydınlık ve bronz bir görünüm veren  Mark Yanak için Renklendirici ve Aydınlatıcı,

avon subat oje

Jel etkisi ile Mark Gel Shine oje, Saten ve yarı mat etkili, Nail Style Studio Satin Matte Tırnak Cilası, Renk koruyucu ve sabitleyici Mark Son Kat Tırnak Cilası ürünlerinden 1 adet alana seçeceği 2. ürün sadece 1 TL.

avon subat ruj düzenleyici

 

Mark ruj düzenleyici, Mark iki uçlu kaş fırçası, Kirpik şekillendirici, Çift taraflı vurgulama fırçası, Göz farı fırçası, Büyük yüz fırçası, Fondöten fırçası, Çift tarflı kontürleme fırçası, iki delikli kalemtraş ürünlerinde %60’a varan indirim var.

avon subat attractıon

Avon Attraction ürünlerinde %60’a varan indirime ve her 25 TL’lik alışverişlerinize Attraction tekliflerinden birini seçme şansı veriyor.

avon subat super teklif

Sevgililer Gününe özel Asher saat ürünlerinde %50’ye varan indirim ve 25 TL ve üzeri her alışverişte bir Asher saat teklifi var.

avon subat saat teklif

Sevgilier Gününe özel sayfa 26-37 arasından seçeceğiniz 2 adet parfüm sadece 79.95 TL.

avon subat parfüm

Avon,com tr’den yapacağınız 60 TL ve üzeri alışverişlerinize Imogen Takı Seti HEDİYE!

Avon kataloğu sayfa 90-95 arasından herhangi bir parfüm alana Brazil Beat Vücut Spreyi sadece 5 TL,

Viva La Vita EDP Çanta boyunu 30 ml. 50 TL’ye alana, Viva La Vita EDP 50 ml. parfüm HEDİYE!

Sevgililer Gününe özel daha bir çok ürün ve hediyenin olduğu Şubat katoloğundan bazılarını sizin için paylaştık.

Avon kataloğundaki diğer ürünleri, indirimleri hediyeleri görmek için Avon.com.tr adresini takip etmeniz yeterli.

 

 

Bir cevap yazın