Farmasi Şubat Kataloğu 2021

Farmasi Şubat Kataloğu-2021

Farmasi Şubat Kataloğu 2021 Sevgililer Gününe özel kaçırılmayacak indirimler, hediye fırsatları ve yepyeni ürünlerle beğeninize sunuluyor. Makyaj, cilt bakımı, saç bakımı, el ve yüz bakımı, kişisel bakım, organik ürünler, hijyen ürünleri, erkek bakım ürünleri ve birbirinden çekici parfümlerde müthiş fırsatlar Farmasi Şubat Kataloğu ile karşınızda.

Sevgililer Günü Kataloğu ya da Farmasi Şubat Kataloğu hem kendine hem sevgilisine hediye arayanlar için süper indirimler sunuyor.
Farmasi Şubat Kataloğu Sevgililer Gününe özel teması ve indirimleri ile oldukça avantajlı fiyatlarla beğeninizi kazanacak. Farmasi Şubat Kataloğunda;

Farmasi Şubat Kadın ve Erkek Parfümleri

Farmasi Şubat Kataloğununu aynı zamanda Farmasi Sevgililer Günü Kataloğu olduğunu hatırlatarak kadın ve erkeklere özel birbirinden kışkırtıcı, feminen ve erkeksi kokularda 180 TL yerine Sevgililer Gününe özel 79 TL’ye sahip olma fırsatı sunuyor. Hem sevgilinize hem kendinize seçeceğiniz parfüm paketlerinde sürpriz hediyeler de cabası.

Farmasi Şubat Kataloğu Cilt Bakım Ürünleri

Farmasi Şubat Kataloğu Sevgililer Gününe özel Kışın soğuk havadan etkilenen cildinize ekstra önem vermeniz gerekiyor. Bunun için Farmasi kuruyan ve çatlayan elleriniz için gerekli el kremlerinde %60 indirimle 30 TL yerine sadece 11.99 TL’ye sahip olabilirsiniz. Ayrıca Doctor C yoğun nemlendirici cilt bakım ürünlerinde %50 indirim fırsatı da kaçmaz.

Farmasi Şubat Kataloğu Makyaj Ürünleri

Farmasi Şubat Kataloğu büyülü gözler için ihtiyacınız olan göz farları, göz kalemleri ve maskaralarda %55’e varan indirim fırsatları sunuyor. Yepyeni Double Last Maskaralar Sevgililer Gününe özel 60 TL yerine sadece 34.99 TL. 12 renkten oluşan İconik göz farı 155 TL yerine sadece 69.99 TL. Yepyeni formülüne aşık olacağınız Mat rujlara 50 TL yerine 26.99 TL’ye sahip olacaksınız. Ayrıca hem nemlendirici hem fondöten olarak kullanacağınız BB ve CC kremlerinde %5 Farmasi Şubat Kataloğu ile yanınızda.

Farmasi Şubat Kataloğu Kişisel Bakım Ürünleri

Farmasi Şubat Kataloğu Sevgililer Gününe özel kişisel bakım ürünlerinde %60’a varan indirim fırsatları ile yüzünüzü güldürüyor. Eurofresh Diş Macunları %55’e varan indirimle 36 TL yerine sadece 16.99 TL.
Farmasi Şubat Katoloğu yada Sevgililer Günü Kataloğunu birlikte inceleyelim…

Farmasi Şubat Kataloğu Saç Bakım Ürünleri

Farmasi Şubat Kataloğu Saç bakım ürünleri, saç boyaları, saçınıç için gerekli tüm ürünlerde %50’ye varan indirim sunuyor. Naturelle Argan serisi yenileyici şampuanlar 35 TL yerine 18 TL, Saç boyaları 50 TL yerine 34.99 TL, Keratin serisinde onarıcı maskeler 60 TL yerine 29.99 TL.
Aynı zamanda sporcular için vitaminler, eviniz ve hijyen için gerekli temizlik ürünleri uygun fiyatlar cazip indirimlerle sizi bekliyor.

İşte Farmasi Şubat 2021 Sevgililer Günü Kataloğu incelemeniz için karşınızda…

 

Bir cevap yazın