Flormar Danla Bilic’in Favorileri

İnternet fenomeni Danla Bilic Flomar’dan favori ürünlerini sizin için seçti. Sizde Danla Bilic hangi ürünleri seçmiş ve size önermiş görmek isterseniz biz sizin için bu ürünleri araştırdık ve size sunduk.

Silk Matte Liquid Lipstick, OMLashes Mascara ve Dipliner ürünlerinden birer tane sepetine at! Make Up Killer Çanta’ya ücretsiz sahip olabilirsiniz.

 

Silk Matte Liquit Lıpstick Dudaklarınızda mat ve kadifemsi bir his bırakarak ipeksi bir doku bırakır. Silk Matte Liquit Lipstick  içeriğindeki yağlar sayesinde dudaklarınızı kurutmaz ve bakım sağlar.  Dudaklarınızda bıraktığı kadifemsi etkiyi uzun süre hissetmenize neden olan Silk Matte Liquit Lipstick çantanızın vazgeçilmezleri arasına girmeye hazır.  16 renk seçeneği ile herkesin zevkine uyacak bir dudak rengi seçmek size kalmış.  Bu ürüne sadece 24.99 TL’ye bu ürüne ulaşmanız mümkün.

 

Vinyl Waterproof Dipliner Hızlı kuraması sayesinde bulaşma sorunu yaşamayacağınız, suya ve tere karşı son derece dayanıklı, parlak bitiş sağlar.  Vinyl Waterproof Dipliner  Gözlerinizin ve bakışlarınızın çekiciliğine uzun süre yardımcı olur. Aynı zamanda Dilediğiniz kusursuz göz makyajına sahip olmanızı sağlar. Bu ürüne sadece 24.99 TL’ye ulaşabilirsiniz.

Matte Waterproof Dipliner Göz makyajında mat görünüm sevenlerin tercihi olan bu ürün, hızlı kuruma özelliği sayesinde bulaşma riski olmaz. Gözlerinize çekiciliğini uzun süre korumanıza yardım eden kusursuz mamkyaj sevenderin tercihi Matte Waterproof Dipliner ile gün boyu dayanıklı göz makyajına sahip olacaksınız. Bu ürün sadece 24.99 TL

OMLashes! Lengthening Mascara, Uzun, hacimli, etkileyici ve tek tek ayrılmış kirpiklere artık çok kolay. Etkileyici fırçası ile kolay uygulama sağlamanıza yardımcı olur. Kirpiklerinizi dipten uça kaplayan fırçası ile maksimum uzun kirpiklere ulaşmak OMLashes! Lengthening Mascara ile artık çok kolay. Bu ürün sadece  34.99 TL.

OMLashes! Fan Effect Mascara Tek hareketle kirpiklerinize mükemmel kıvrımlar vermek için ideal.  Hafif kıvrımlı fırçası ile kirpiklerinize harika kıvrımlar vermenizi sağlar. OMLashes! Fan Effect Mascara sayesinde kirpikleriniz tek tek ayrılır aynı zamanda akma ve bulaşma yapmaz. Bu ürün sadece 39.99 TL

OMLashes! High Definition Mascara ile göz alıcı kirpiklere kavuşursunuz. Kolay sürümü sayesinde en kısa kirpiklere kadar ulaşarak kıvrımlı, hacimli ve göz alıcı bakışlara sahip olmanızı sağlar. OMLashes! High Definition Mascara ile kirpikleriniz daha hacimli, daha belirgin ve dah kıvrık. Bu ürün sadece 34.99 TL

OMLashes! Extra Volumizing Mascara Kirpiklerinize maksimum hacim ve dolgunluk sağlar. Konik şeklinde fırçası sayesinden alt kirpiklerinize bile bulaşmadan sürme kolaylığı sağlar. Kirpiklerinizi tek tek ayırır birikme yapmaz. Kirpiklerinize ekstra hacim ve dolgunluk kazandırmak isteyenlerin tercihleri arasına giren OMLashes! Extra Volumizing Mascara ile müthiş çekici gözlere sahip olabilrsiniz. Bu ürün sadece 39.99 TL.

 

 

 

Ayrıca Flormada free Spırıt koleksiyonundan 3 ürün alana Çanta HEDiYE. Kampanyaya Oje ve kalem dahil değildir.

 

Flormardan yapacağınız tüm alışverişlerinize 60 TL ve üzeri kargo ücreti ödemeyeceksiniz.

Bir cevap yazın