Huncalife Ocak 2018 Katoloğunu Gördünüz mü?

Huncalife bitkisel ve helal ürünler ile oldukça önemli yere sahip olan yerli kozmetik firması olarak karşımıza çıkıyor. Ruj, far. allık göz kalemi, far vb makyaj ürünleri, gece-gündüz kremleri, tonik nemlendirici gibi kremler ve kişisel bakım ürünleri , bitkisel temizlik ürünleri gibi 400’den fazla ürün seçeneği ile sizlerin beğenisine sunuluyor.

Huncalife her ay çıkardığı katalogla çeşitli indirimler ve yeni ürünlerde kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

Huncalife Ocak 2018 Kataloğunu gördünüz mü?

Huncalife Ocak ayı hoşgeldin indirimlerini görmek için Huncalife sitesine üye olup indirimlerden faydalanabilirsiniz.

huncalife corek otu kremı

Huncalife Ocak kataloğunda yeni ürünlerle karşınızda. Güzelliklerle dolu bir yıla yepyeni ışıl ışıl bir ciltle girmek için yeni çıkan siyah nokta maskesi tam size göre. Çörek otu ekstrası sayesinde siyah noktalardan ve kirlerden kurtulmak, daha parlak bir cilde kavuşmak için siyah nokta kremi tam size göre.  Bunun yanında cilt lekeleri için oldukça etkili pürüzsüz bir cilde kavuşmak için çörek otu kremini denemenizi tavsiye ediyoruz. Kuru çatlamış bir cildiniz varsa çörek otu kremi tam size göre.

 

huncalife_siyah maske

 

Tarzım maskülen diyen kadınlar için bu  kış koyu dudaklar ve dikkat çekici  kaşlarla gözleri üzerinize çekeceksiniz. Huncalife Stay Beatuful ruj alana Eye Brow kaş kalemi sadece 3.90 TL.

Huncalift cilt bakımı ve makyajın yanı sıra parfümleriyle de ilgi çekmeye devam ediyor. Eşşiz ve kalıcı kokularıyla kadın erkek herkesin tercihi olma yolunda ilerliyor.

Ayrıca huncalife sitesinden makyaj tüyoları, cilt bakımı, güzellik formülleri, maskülen makyaj için tüyolar, kaş stilleri hakkında öğrenmek istediğiniz herşeye ulaşabilirsin.

Kendi ayakları üzerinde durmak, aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorsanız üyeliğinizi başlatıp bedava katoloğunuz evinize gelsin.

Bir cevap yazın