Kiehl’s Yılbaşı Kampanyaları

Kiehl’s Yılbaşı Kampanyaları 2019

Kiehl’s yılbaşı kampanyaları bu yıl yine birbirinden özel indirimler ve kampanyalarla karşınızda. Kiehls yılbaşına özel hazırladığı koleksiyon ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yeter.

Kendiniz ve sevdikleriniz için doğallığa ve kaliteye önem veriyorsanız Kiehl’s tam size göre. Şimdi kendinizi şımartmanız için hala denemediyseniz  Kiehl’s yılbaşı tam size göre.

Kiehl’s  cilt bakımı, maskeler, serumlar, nemlendiriciler,  tonik, göz ve dudak bakımı, erkek bakım ürünleri, el ve vücut bakım ürünleri olmak üzere her cildin ihtiyacını karşılayan ürünlerle hayatımızda.

Kiehls yılbaşı için Amerikalı sanatçı Andrew Bannecker tarafından tüm ciltlerin ihtiyacına özel koleksiyon hazırlandı.

Kiehl’s Andrew Bannecker Yılbaşı Koleksiyonu

Ultra Facial Cream:  24 saat nem veren özel Nemlendirici. Andrew Bannecker tarafından öze olarak tasarlandı. Hafif dokulu günlük nemlendirici ile 24 saat cildiniz neme doyacak. İster soğuk ister sıcak tüm hava koşullarında cildinizin nem seviyesini mükemmel korur. Grönland İlk Tırmanış keşfine katılanlarda denenmiş olması ürünün ne kadar etkili olduğunun kanıtıdır. Yılbaşına özel sadece 155 TL.

kiehls ultra yüz kremi

 

 

 

Gently Exfoliating Body Scrub Soap – Özel Tasarım: Gliserin ve Jojoba Çekirdekleri içeren aromalı arındırıcı sabun ile cilt üzerindeki ölü deriyi atar, arındırır. Yılbaşına özel sadece 72 TL

kiehls hafifçe vücut ovma hissini eksfoliye eder

Butterstick Lip Treatment – Özel Tasarım:Hindistan Cevizi Yağı ve Limon Yağı içeren nemlendirici dudak bakımı ile gün boyu dudaklarınızın ihtiyacı olan her şeye sahip. Dudaklarınızı anında nemlendirerek pürüzsüz olmasınız içeriğindeki besleyici yağlar ile yumuşak olmasını sağlar.

Butterstick lıp tedavisi

Creme de Corps Whipped Cream – Özel Tasarım: Soya sütü ve balla çırpılmış vücut nemlendiricisi. Cilde anında nüfus eder. Anında nenlendirme etkisiyel 24 saat boyunca nemlenme sağlar. Cildinizi yeniler, nemlendirir ve hafif yapısıyla kendinizi şımartmanızı sağlar. Yılbaşına özel 225 TL

çırpılmış vücut kremi

Creme de Corps – Özel Tasarım: Zengin içerikli vücut nemlendiricisi zengin ve ipeksi bir dokuya sahiptir. Çok kurur ve pul pul olmuş ciltler için harika bir nemlendiricidir. Yılbaşına özel 189 TL

vücut kremi

Midnight Recovery Concentrate – Özel Tasarım: Sabaha daha dinlenmiş ve canlı bir cilt için saf botanik gece bakım iksiri. Bir numaralı müşteri favorisi bu ürün ile gece boyunca cildinizin onarılmasını sağlayacaksınız.  Cilde sağlıklı görünümü geri kazandırır ve sabah dinlenmiş, onarılmış, pürüzsüz ve canlı bir yüz ile uyanmanızı sağlar.

Gece kurtarma yoğunluğu

Calendula Herbal-Extract Alcohol-Free Toner – Özel Tasarım: Kadife çiçeği özlü alkolsüz tonik. Cildin doğal yağ dengesini dengeler. Ciltteki tüm kiri ve toksin maddeleri arındırır. Kadife çiçeği yaprakları her şişeye özenle yerleştirilmiş olup normalden yağlıya dönük ciltler için uygundur.

nergis bitkisel özü toner

Kiehl’s Yılbaşı Seti

Advent Calendar: Yılbaşına özel en sevilen ürünlerimizin koleksiyonu tam 24 üründen oluşur. Yılbaşına özel Temizleyiciler, maskeler, serumlar ve nemlendiricilerden oluşan en sevilen cilt bakım ürünlerimizin bir koleksiyonunu bir araya getiriyor. Yılbaşına özel 399 TL.

Kiehl’s Yılbaşı koleksiyonu  tam size göre kaçırmayın.

Mutlu Yıllar…..

 

 

Bir cevap yazın