Simple Cilt Bakım Ürünleri

Simple Cilt Bakım Ürünleri

1960 tarihinden bu yana faaliyette olan Simple Cilt Bakım Ürünleri İngiltere’nin bir numaralı cilt bakım markası olarak artık Türkiye’de.

Simple iyi kalpli ol hatta çok iyi kalpli ol felsefesiyle tüm ciltlere hassas bir şekilde davranır. Ürünlerinde hiçbir katkı maddesi yoktur. En hassas ciltte bile rahatlıkla kullanır. Simple cilt bakım ürünleri cildinizin ihtiyacı olan her şeye sahip tek eksiği cilde zararlı maddeleri içermemesi. 

Simple Cilt Bakım Ürünleri İçeriği

Simple cilt bakım ürünlerinde alkol, parfüm, renklendirici, sert kimyasallar ve sabun içermez. Bunun nedeni alkol içermez çünkü alkol cildin kurumasına sebep olur. Parfüm içermez içeriğindeki kokular sadece ürünün doğal bileşen kokularıdır. Sert kimyasallar içermez çünkü cilt sağlığını korumayı ilke edinmiştir. Sabun içermez çünkü sabunun cildi kurutma etkisi vardır. Renklendirici içermez çünkü cildin doğal dengesine zarar verecek ürünler yoktur.

Hipoalerjenik yapısıyla cilde alerji yapabilecek hiç bir madde içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Cilt üzerindeki gözenekleri tıkayan anlamına gelen Komedojenik değildir. Göz sağlığınız için Oftalmolojik olarak test edilmiştir. Cildin pH dengesiyle tamamen uyumludur.

Simple Cilt Bakım Ürünlerini İnceleyelim

Simple Rich Moisture Yoğun Nemlendirici Kağıt Maske, doğal liflerden yapılmış, şehir hayatından etkilenen ciltler için yoğun bir nemlendirme sağlar.

Simple Pürüzsüzleştirici Peeling Multivitamin B5 -E  3 kat saflaştırılmış su ve saf pirinç granülleri ile cildinizin ölü hücrelerden arındırarak cildin canlı görünmesini sağlar.

Simple Ferahlatıcı Yüz Temizleme Jeli Saf içeriği ile cildinizi temizleyerek ferahlatır.

Simple Water Boost Nemlendirici Gece Kremi İpeksi kolay emilen, ipeksi formülüyle siz uyurken cildinizi besler, nemlendirir ve onarır.

Simple Nemlendirici Temizleme Yağı Multivitaminler ve saf üzüm çekirdeği yağı ile yüzünüzü temizler, nemlendirir ve onarır.

Simple Water Boost Hydrating Booster Nem Hapsedici Krem cildinizi neme doyurur. İçeriğindeki bileşenler sayesinde ile kuruluk ve ve gerginlik hissini giderir.

Simple Vital Vitamin Gündüz Kremi SPF15 Cildinizi gün boyu dış etkenlerden korur. Nemlendirir ve bakım yapar.

Simple Micellar Yüz Temizleme Mendili 3 kat saflaştırılmış su ile cildinizi zarar vermeden temizler ve içeriğindeki vitaminler ile cildinizi besler.

İyi kalpli cilt bakım markası Simple ürünlerini görmeden geçmeyin. Yeni yıla hazırlanırken daha sağlıklı, daha ferah ve daha bakımlı bir cilt için yapmanız gereken Simple ürünlerini denemek.

simple cilt bakım

simple cilt bakım

simple cilt bakım

simple cilt bakım

simple cilt bakım

Yeni yılınız kutlu olsun….

 

Bir cevap yazın